16 júla, 2020

Oceľové haly

Neizolované a izolované oceľové haly

Úlohou neizolovaných oceľových hál je uloženie rôznych produktov. Môže sa jednať o obchodný tovar, hospodárske plodiny či technické zariadenia. Takáto hala ochraňuje majetok, ktorý je v nej uskladnený.

Samotný majetok môže mať vyššiu hodnotu, ako obal haly. Hala vďaka svojej kvalitatívnej stránke stojí a plní svoju funkciu niekoľko desiatok rokov. Aj neizolovaná oceľová hala môže mať časť seba izolovanú. Zaizolovaná časť haly môže slúžiť ako kancelárie, alebo miestnosti, kde je potrebná stála teplota.

Máte záujem o neizolovanú alebo izolované oceľovú halu?

Vyžiadať cenovú ponuku

Cenu oceľovej haly Vám poskytneme po prekonzultovaní bližších detailov. Neváhajte nás preto kontaktovať telefonicky alebo emailom.


Rekonštrukcie oceľových hál

Naša firma okrem samotnej montáže ponúka možnosť rekonštrukcií:

 1. Výmena strešnej krytiny a stenového opláštenia.
 2. Montáž nového opláštenia, či už trapézových plechov alebo sendvičových panelov. Všetko sa odvíja od Vašich potrieb na danú stavbu.
 3. Nahradenie primárnej nosnej konštrukcie strechy a stien – nakoľko staré oceľové konštrukcie boli často určené na montáž plechov, stáva sa , že je nutné doplniť časti konštrukcie pre montáž sendvičových panelov.
 4. Nahradenie sekundárnej nosnej konštrukcie – keď už je konštrukcia poznačená zubom času nahradí sa novou pozinkovanou konštrukciou, ktorá zabezpečí ešte dlhé užívanie Vašej haly.

Prezrite si naše referencie rekonštrukcií oceľových hál alebo nás kontaktujte a Vaše prípadné otázky radi zodpovieme.


Dodávka a montáž sendvičových panelov – (stenových a strešných)

Sendvičové panely v súčasných výstavbách predstavujú moderný trend. Strešné a stenové sendvičové panely sa používajú ako krycí materiál a izolant. Vďaka nim oplášťujeme strechy i steny bez rizika toho, aby dochádzalo k tepelnému mostu.

*Tepelné mosty sú miesta, v ktorých dochádza k zvýšenému tepelnému toku, čo v praxi znamená, že nimi uniká tepelná energia.

Zo strany interiéru majú v porovnaní s okolitou konštrukciou studenší povrch a, naopak, zo strany exteriéru majú v porovnaní s ostatnými konštrukciami teplejší povrch. Tento jav možno dobre pozorovať pri nasnímaní stavby termokamerou. (http://www.odzakladov.sk)

Objekt so sendvičovým panelom sa dá postaviť do 1-2 mesiacov, ale samozrejme záleží na zložitosti a veľkosti objektu.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pre výpočet ceny sendvičových panelov (stenových alebo strešných) nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom. Spolu sa pozrieme na Vaše požiadavky a vymyslíme najlepší postup.

Sendvičové panely sa najčastejšie používajú na stavbu:

 • skladové haly
 • logistické centrá
 • športové objekty
 • chladiarne
 • obchody
 • výrobné haly
 • kancelárie

Ďalšie služby v oblasti oceľových hál a klampiarskych prvkov

Výrobné haly z oceľovej konštrukcie

– slúžia pre rôzne druhy výrobných procesov, od kovovýroby, cez potravinárstvo, výroba umelých kvetov atď..

Oceľove haly pre skladové priestory

– slúžia na skladovanie vašich výrobkov, poprípade surovín na výrobu ktoré nemôžu byť vystavené výkyvom počasia, dočasné sklady, prekládky materiálu atď…

Výstavba hál pre poľnohospodárske účely

– slúžia na uskladnenie poľnohospodárskych komodít alebo strojov

Výroba a montáž klampiarskych prvkov

– naša firma vyrába a montuje klampiarske prvky na každú nami postavenú alebo zrekonštruovanú halu.

Oplášťovanie železobetónových konštrukcií

Dodávka a montáž plochých striech (hydroizolácia plochých striech , tepelná izolácia plochých striech)

Potrebujete pomôcť alebo poradiť s oceľovou halou?

Kontaktujte nás a dohodnite si osobné stretnutie, kde nám predstavíte Vašu víziu o hale. Preberieme všetky potrebné detaily, ako sú: rozmery haly, farba, okná , brány, svetlíky, hrúbka opláštenia atď…