30 júna, 2020

Montované haly

Montované haly našej spoločnosti sú zárukou vysokej kvality. Tá zaručuje i dlhodobú trvanlivosť a spokojnosť našich zákazníkov. Všetky montované haly sú vyrobené na mieru našich zákazníkov. Snažíme sa nielen o vysokú spokojnosť po stránke kvality, ale naši zamestnanci zaručujú aj vysokú mieru odbornosti. Pri montovaných halách zohľadňujeme parametre: výšku a šírku haly, na základe toho sa snažíme prísť s najlepšími kvalitatívnymi riešeniami pre našich klientov.

Ľahké montované haly

Sú dva typy montovaných hál a to:

Jednoduchá rámová konštrukcia

Jedná sa o halu, kde vieme spraviť šírku haly do 18 m. Avšak záleží na viacerých faktoroch, či môže byť použitý tento typ konštrukcie.

Priehradový väzník

V tomto prípade sa jedná o široké haly, kde vieme ísť do šírky aj 35-40m. Avšak aj v tomto prípade tu veľkú rolu zohráva viacero faktorov. Medzi ne patria poveternostné podmienky, typ
opláštenia a ďalšie.

Čítať viac

Kotvenie montovanej haly – naše haly sú kotvené do betónu chemickými kotvami od spoločnosti Fischer alebo Hilti.

Montované haly a ich opláštenie – montované haly sú opláštené podľa priania klienta a to buď trapézovým plechom alebo sendvičovým panelom s PUR, PIR alebo minerálnym jadrom.

Lemovacie prvky – lemovacie prvky vyrábame sami, čiže po opláštení konštrukcie sa namerajú všetky lemovacie prvky a začnú sa vyrábať v odtieni, ktorý si zákazník vybral pri podpise zmluvy.

V spolupráci s našimi obchodnými partnermi vám vieme zabezpečiť aj dodanie týchto služieb:

 • búracie a betonárske práce
 • klimatizácie a vykurovanie
 • elektroinštalácie
 • logá a nápisy
 • okná, dvere ,striešky
 • priemyselné brány

Prečo si vybrať starbuilding?

 • Záruka kvalitnej práce a precíznosti
 • Materiál od popredných európskych výrobcov
 • Odbornosť a profesionalita na prvom mieste
 • Desiatky spokojných zákazníkov
 • Každú halu staviame s najväčším nasadením, akoby sme ju stavali pre seba ,Vaša spokojnosť je zárukou nášho dobrého mena

Naše haly

Naše haly sú z pozinkovanej za studena valcovanej ocele, ktorá spĺňa všetky kritériá  a normy európskych štandardov. Tento materiál sa vyznačuje nižšou hmotnosťou ako teplá oceľ, čo vedie k úspore nemalých finančných prostriedkov. Naše haly je možné opláštiť sendvičovými panelmi alebo trapézovými plechmi, záleží od požiadaviek klienta.

Všetky nami používané materiály majú certifikáty CE.

Oceľové konštrukcie sa v dnešnej dobe používajú čoraz viac a to hlavne vďaka rýchlosti montáži ale aj vďaka širokému spektru využitia či už ako:

 • skladové haly
 • oceľové prístrešky
 • výrobné haly
 • garáže
 • kancelárie
 • poľnohospodárske sklady obilia alebo strojov

Viac o oceľových halách…

V našom prípade sa naozaj fantázii medze nekladú a sme schopní vyjsť v ústrety aj najnáročnejšej klientele, čo sa týka rozloženia haly, opláštenia haly sendvičovými panelmi alebo trapézovými plechmi, farebnosti  atď…

V našich halách vieme zákazníkom ponúknuť aj možnosť žeriavovej dráhy, svetlíky, samozrejmosťou sú okná a priemyselné brány, ktoré nám montujú naši partneri.

Nezaoberáme sa len výstavbou nových hál ale aj rekonštrukciami  starých konštrukcií, ktoré stratili na kráse ale nie na funkčnosti. Na starých oceľových halách vieme obnoviť náter ako aj vonkajšie opláštenie haly, tak isto ako aj pri nových halách sendvičovými panelmi alebo trapézovým plechom, podľa priania zákazníka.

Zaujali sme Vás? Ako prebieha spolupráca s nami?

 1. Osobné stretnutie, kde nám predstavíte Vašu víziu o hale. Preberieme všetky potrebné detaily, ako sú: rozmery haly, farba, okná , brány, svetlíky, hrúbka opláštenia atď…
 2. Vypracujeme Vám cenovú ponuku a prídeme Vám ju osobne odprezentovať.
 3. Pri obojstrannej spokojnosti Vám zašleme návrh zmluvy.
 4. Po podpise zmluvy Vám bude vystavená zálohová faktúra.
 5. Dávame vypracovať statický posudok (cca 3týždne).
 6. Pracuje sa na konštrukčných a výrobných výkresoch (2-3týždne).
 7. Začína sa výroba konštrukcie (2-4 týždne) a výroba panelov (2-4 týždne).
 8. Montáž oceľovej konštrukcie.
 9. Montáž opláštenia haly.
 10. Výroba a montáž  lemovacích prvkov.
 11. Nakoniec Vám odovzdáme hotovú halu so všetkými potrebnými dokumentmi a dofakturáciou podľa zmluvy.

Potrebujete pomôcť s montovanou halou?

Kontaktujte nás a dohodnite si osobné stretnutie, kde nám predstavíte Vašu víziu o hale. Preberieme všetky potrebné detaily, ako sú: rozmery haly, farba, okná , brány, svetlíky, hrúbka opláštenia atď…