11 augusta, 2015

O nás

Spoločnosť STARbuilding s.r.o. bola založená v roku 2016, čiže sme mladá ale o to dynamickejšia spoločnosť , ktorá sa snaží splniť všetky požiadavky svojich zákazníkov. Vo svojich začiatkoch sa spoločnosť zaoberala aj menšími stavebnými úpravami , rekonštrukciami bytov a domov , až napokon skončila pri návrhoch a výstavbách oceľových hál , ktoré sú už jedinou činnosťou spoločnosti. Staviame oceľové haly podľa požiadaviek klienta od pätiek až po strechu.

Aj napriek mladému veku spoločnosti máme za sebou už desiatky montáží nových hál, ako aj rekonštrukcií. Firma má vlastných montážnych pracovníkov aj plošiny, potrebné na montáže.

Naše haly

Naše haly sú z pozinkovanej za studena valcovanej ocele, ktorá spĺňa všetky kritériá  a normy európskych štandardov. Tento materiál sa vyznačuje nižšou hmotnosťou ako teplá oceľ, čo vedie k úspore nemalých finančných prostriedkov. Naše haly je možné opláštiť sendvičovými panelmi alebo trapézovými plechmi, záleží od požiadaviek klienta.

Všetky nami používané materiály majú certifikáty CE.

Oceľové konštrukcie sa v dnešnej dobe používajú čoraz viac a to hlavne vďaka rýchlosti montáži ale aj vďaka širokému spektru využitia či už ako:

  • skladové haly
  • oceľové prístrešky
  • výrobné haly
  • garáže
  • kancelárie
  • poľnohospodárske sklady obilia alebo strojov

Viac o oceľových halách…

V našom prípade sa naozaj fantázii medze nekladú a sme schopní vyjsť v ústrety aj najnáročnejšej klientele, čo sa týka rozloženia haly, opláštenia haly sendvičovými panelmi alebo trapézovými plechmi, farebnosti  atď… Prezrite si naše referencie.

V našich halách vieme zákazníkom ponúknuť aj možnosť žeriavovej dráhy, svetlíky, samozrejmosťou sú okná a priemyselné brány, ktoré nám montujú naši partneri.

Nezaoberáme sa len výstavbou nových hál ale aj rekonštrukciami  starých konštrukcií, ktoré stratili na kráse ale nie na funkčnosti. Na starých oceľových halách vieme obnoviť náter ako aj vonkajšie opláštenie haly, tak isto ako aj pri nových halách sendvičovými panelmi alebo trapézovým plechom, podľa priania zákazníka.